Nabídka vín

Odrůda Ročník Kategorie Cena Množství
Frankovka rosé

Frankovka rosé

Lehké svěží víno jemně narůžovělé barvy. vůně vína je lehká a plná. Projevují se v ní tóny jahodového kompotu Chuť je ovocná a osvěžující
2015moravské zemské víno, suché135,-počet kusů:  
An - Zwei rosé

An - Zwei rosé

Cuvée z odrůd André a Zweigeltrebe. Víno je světle růžové barvy s vůní jahodovosmetanového jogurtu, v chuti osvěžující s jemnou kyselinkou.
2016moravské zemské víno, polosladké130,-počet kusů:  
Frankovka

Frankovka

Víno má sytě rubínovou barvu, ve vůni je ovocité se stopami višní a jahod. V chuti je svěží s příjemnou kyselinkou ale jinak lehké se střední dochutí.
2016moravské zemské víno, suché130,-počet kusů:  
Dornfelder

Dornfelder

Velmi tmavá rudá barva zaujme každého hned na první pohled. Vůně intenzivní třešňová s nádechem vanilky. Chuť plná, harmonická s nasládlou dochutí.
2016moravské zemské víno, suché150,-počet kusů:  
Ryzlink rýnský

Ryzlink rýnský

Víno zlatavého odstínu s odrůdovou vůní lipového květu a rozkvetlé louky. Chuť má jemně kořenitou s příjemnou kyselinkou a dlouhou dochutí.
2016moravské zemské víno, suché140,-Vyprodáno
Veltlínské zelené

Veltlínské zelené

Víno má zlatavou barvu, ve vůni tóny lipového květu. V chuti je víno jemně kořenité. S příjemnou svěží kyselinkou v dochuti.
2016moravské zemské víno, suché135,-počet kusů:  
Chardonnay

Chardonnay

Na první pohled vás zaujme krásná zlatavá barva. Ve vůni víno disponuje velmi silným aroma, ve kterém můžeme cítit jak sušené ovoce, tak i jemnou pro Chardonnay typickou chlebovinku. V chuti je víno extraktivní, doplněné o vyšší obsah zbytkového cukru a svěží kyselinkou.
2016moravské zemské víno, polosladké160,-Vyprodáno
Ryzlink vlašský

Ryzlink vlašský

Víno je žluté barvy s jemně zelenkavými odlesky. Vůně je příjemně květinová s tóny zeleného jablíčka a tropického ovoce. Chuť je ovocná s osvěžující kyselinkou.
2016moravské zemské víno, polosuché140,-Vyprodáno
Rulandské šedé

Rulandské šedé

Víno krásné žlutozlaté barvy. V buketu můžeme cítit širokou škálu květnatých až kořenitých tónů, v chuti pak najdeme souhru kyselinky a zbytkového cukru, jež dělá víno harmonickým.
2017moravské zemské víno, polosuché160,-počet kusů:  
Sylvánské zelené

Sylvánské zelené

Víno je světle žluté barvy se zelenými záblesky, v chuti plné, odrůdově charakteristické s jemnou travnatou vůní, vyšší kyselinkou se středně dlouhou dochutí. Dnes se víno vyskytuje jen sporadicky, a proto je vyhledáváno znalci vín.
2016moravské zemské víno, polosuché140,-počet kusů:  
Cuvée Rychard

Cuvée Rychard

Víno má zlatavou barvu. Vůně vyzrálého ovoce s tóny citrusových plodů. Chuť je plná, extraktivní s dlouho doznívající dochutí, podtržená svěží kyselinkou.
2016moravské zemské víno, polosladké160,-Vyprodáno
Sauvignon

Sauvignon

2015polosladké160,-Vyprodáno
Muškát moravský

Muškát moravský

Víno Muškát moravský je v barvě žlutozlatý, vůně typická muškátová, chuť po tropických citrusových plodech.
2016 moravské zemské 2016140,-Vyprodáno

„Víno jako dárek“

Láhev vína se sama o sobě nabízí jako ideální dárek. Chcete poděkovat za spolupráci vašim obchodním partnerům nebo je jen potěšit a dát jim něco originálního? Darujte jim láhev osobitého moravského vína doplněnou o vaše logo, název firmy či věnování přímo na etiketě vína. Stačí si jen vybrat víno a o vše ostatní už se postaráme my.